Deze schitterende reis vindt plaats van maandag 11 mei 2026 tot en met vrijdag 15 mei 2026. De reis wordt deskundig begeleid door Magister Vini Ibert van der Waal, Heleen Boom en Fred Heemskerk. Met een kleine groep vinologen duiken we in Montsant, Priorat en Penedès – met topbezoeken, proeverijen en gezamenlijke lunches en diners.
De (voorlopige) reissom voor deze vierdaagse studiereis bedraagt € 1.350,- per persoon op basis van een tweepersoonskamer, exclusief reisongevallen-, bagage- en annuleringsverzekering. De toeslag voor een eenpersoonskamer bedraagt € 270,- per persoon. (Er is een beperkt aantal eenpersoonskamers beschikbaar.) Alle maaltijden, proeverijen en het plaatselijk vervoer zijn bij de reissom inbegrepen. De kosten voor de heen- en terugreis zijn voor eigen rekening.
Inschrijving vindt plaats op volgorde van binnenkomst. Er zijn slechts 26 plekken beschikbaar dus als je meewilt, wacht niet te lang met aanmelden.
Je bent pas definitief ingeschreven als je de aanbetaling van € 300,- binnen een door ons gestelde termijn hebt voldaan. Je ontvangt hierover separaat bericht.
Tot slot: er zijn twee opties qua eten: mee-eten met de menu’s of geheel vegetarisch. Heb je een ernstige allergie? Geef dit door.
Programma
Maandag 11 mei 2026
aankomst Barcelona op eigen gelegenheid bezoek stad + eten op eigengelegenheid. 's Avonds met elkaar een welkomstborrel.
Dinsdag 12 mei 2026
Bezoek aan Acústic Celler in Marçà (Monsant)
Lunch met Cims de Porrera bij La Cooperativa Porrera (Priorat)
Bezoek Cims de Porrera en bezoek Capçanes
Diner en overnachting in Falset.
Woensdag 13 mei 2026
Bezoek aan Alvaro Palacio: bezoek wijngaarden (l'Ermita) en proeverij Alvaro Palacios
Bezoek wijngaarden en proeverij Mas d'en Gil in Bellmunt
Lunch
Bezoek wijngaarden en proeverij bij Mas Doix
Diner en overnachting in hotel Sport in Falset
Donderdag 14 mei 2026
Ontvangst bij Codorniu, Bezoek wijngaarden Gramona, rondleiding door nieuwe en oude kelder in Sant Sadurni
Lunch bij Gramona op de oude bodega
Bezoek aan Mas la Plana wijngaard, Waltraud winery en History & Flavours proeverij bij Torres in Villafranca del Penedès
Diner en overnachting in Villafranca del Penedès
Vrijdag 15 mei 2026
Bezoek Albet i Noya
transfer naar Barcelona
Evenement Eigenschappen
| Startdatum | ma 11-05-2026 |
| Sluitingsdatum | do 22-01-2026 |
| Prijs | Voorlopige kostenindicatie € 1.350,= |
| Docent | Ibert van der Waal |
| PE-punten | 5 |